Garance kurzů

To, co vidíte, je to, co dostanete. My nekončíme u slibů, podívejte se, jak to opravdu funguje.

Smart order routing (u akcií)

Technologie „Smart order routing“ zrychluje a zkvalitňuje vypořádání pokynů na akciovém trhu. Jak? Ne vždy je potřebná likvidita na primárním trhu a proto přinášíme tuto technologii, která dokáže párovat objednávky na primárních, ale zároveň i na sekundárních trzích (Multilateral Trading Facilities, ECNs, Dark Pools). Co za výhody to znamená v praxi?

  • Obchodujete v rámci tržního spreadu
  • Objednávky zadáváte přímo do burzovní objednávkové knihy
  • Participujete v otvíracích a zavíracích aukcích
  • Možnost obchodování přímo za reálné ceny na trhu (více o realtime datech z burz přímo v aplikaci)

Fixní spready a bez slippage (u derivátů)

Méně je někdy více. Ano čím menší spread tím lepší, ale pozor to není celá pravda, ač to mnozí tvrdí. Velikost spreadu je totiž klíčová především ve chvílích, kdy je trh volatilní. To jsou často chvíle, kdy realizujete své obchody. Proto přinášíme technologii, která maximalizuje dobu, po kterou je spread neměnný, tedy fixní. Vy tak opravdu víte, za kolik obchodujete.

Stop skrytým nákladům!

Víte, co je to slippage? Pokud jste obchodovali přes jiné brokery, tak jste si možná všimli, že obchodovatelná kotace je jiná než cena na konfirmaci obchodu. Rozdíl je tzv. slippage a byl to váš skrytý náklad na obchodování! Typický příklad, kdy obchodujete EURUSD v objemu 400 000 EUR a pouhá „slippage“ 2 pips vám udělá ztrátu 80 USD!

Příklad:

Nákup
400 000 EURUSD
Při kliku @1.2671
Za tuto cenu se Vám vypořádal obchod
USD 506,840 
Tolik by ekvivalent v USD měl být
Konfirmace obchodu Obchod za @1.2673 
Cena, kterou vidíte na konfirmaci obchodu
USD 506,920 
Skutečný ekvivalent v USD
Skrytá ztráta z slippage   USD 80

 

Proto narovinu říkáme - chtějte nízké spready, ale nezapomínejte na stabilitu! Aktuální data o velikosti spreadů.

No-slip Stop pokyn!

Abychom vám dokázali, že chceme, abyste byli úspěšní, tak přinášíme také technologii No-slip Stop. Co to je? Ne vždy na trhu budou přesné podmínky na vypořádání vašeho „stop“ pokynu a standardně by se vypořádal se slippage. Proto na 13 hlavních FX párech kryjeme tento rozdíl až do výše 20 pipů! Takže i když trh prudce vzroste nebo klesne, dostanete podmínky, které očekáváte.

Zelená cena TraderGo

Co vidím, to dostanu!

Přesně tu cenu, kterou vidíte na svém monitoru, uvidíte také na konfirmaci obchodu. A to i ve chvílích, kdy je trh extrémně volatilní! To jsou ty chvíle, kdy můžete utrpět zbytečné ztráty, proto přinášíme takzvaný koncept zelených cen. Jak to funguje?

Cena je zelená – v tomto případě vidíte aktuální reálnou cenu. Garantujeme vám vypořádání obchodu přesně za cenu, kterou vidíte a na niž kliknete.

Cena je žlutá – aktuálně je trh vysoce volatilní (nebo obchodujete významný objem pro celý trh), stačí kliknout a systém vám nabídne nejlepší možnou kotaci k zobchodování. Víte tak předem za kolik přesně budete obchodovat a vyhnete se jakékoliv slippage i v extrémních podmínkách!