Jak si převedu peníze?

Peníze si můžete vložit nebo vybrat kdykoli online. Stačí zadat pokyn k vkladu na Vašem bankovním účtu nebo pokyn k výběru v obchodní aplikaci. Pro okamžitý vklad je možné použít platební kartu. Vklady v CZK a výběry ve všech měnách jsou ze strany České spořitelny a Saxo Bank navíc bez poplatku.**

1. Převod peněžních prostředků na účet TraderGO od Saxo Bank A/S *

Pokud si otevíráte nový obchodní účet TraderGO, platební instrukci od nás obdržíte e-mailem. 

Převod peněžních prostředků provedete platbou na Váš obchodní účet u Saxo Bank A/S pro aplikaci TraderGO. Jedná se o zahraniční platbu.

IBAN pro zaslání platby najdete přímo v obchodní aplikaci TraderGO pod záložkou Účet / Peněžní převody / Převod peněžních prostředků
   
V platebním příkazu vyplňte SWIFT kód:  SAXODKKK
Jméno účtu příjemce platby (Beneficiary): Vaše jméno a příjmení *
Adresa příjemce platby: Vaše adresa
Adresa přijímací banky: Saxo Bank A/S
Philip Heymans Allé 15
2900 Hellerup
Denmark

Kde najdu IBAN?

Seznam korespondečních bank u převodů v různých měnách na účty TraderGO najdete zde

Vklad platební kartou

Na svůj účet TraderGO si můžete vložit prostředky (mimo CZK) také debetní a kreditní kartou. Platbu provedete přímo ve své aplikaci, pod záložkou Peněžní převody, Vklady kreditní / debetní kartou.

2.  Převod peněžních prostředků z účtu TraderGO od Saxo Bank A/S *

K převodu peněžních prostředků z účtu aplikace TraderGO použijte peněžní modul, který naleznete přímo v obchodní platformě v části Účet / Peněžní transakce / Výběr peněz.   
Popis odpovídá prostředí v základní webové aplikaci TraderGO. Prostředí v mobilní a instalované aplikaci se může lišit.

* Saxo Bank neprovádí platby třetích stran, včetně rodinných příslušníků, tj. zaslání peněžních prostředků do/z TraderGO může proběhnout vždy jen z/na bankovní účet vedený na stejné jméno klienta. Saxo Bank může telefonicky ověřovat zadání odchozí platby ze strany klienta. 

** Vklady CZK z účtu České spořitelny na účet Saxo Bank a výběry všech měn z účtu Saxo Bank na účet České spořitelny jsou prováděny bez poplatku ze strany České spořitelny a Saxo Bank, mohou však být účtovány poplatky korespondenčních bank.