Promoakce

Doporučte nás a získejte zajímavou odměnu nebo obchodujte mimoburzovně za skvělé ceny.

Doporučte nového klienta a získejte až 3 333 Kč

Za doporučení nového klienta získáte bonus ve výši 33 % z poplatků, které vámi doporučený klient zaplatil za 6 měsíců od svého doporučení.

Podmínky akce:

 1. Za doporučení nového klienta získáte bonus ve výši 33 % z poplatků, které vámi doporučený klient zaplatil za 6 měsíců od svého doporučení.
 2. Doporučený klient musí potvrdit souhlas s poskytnutím informace o výši zaplacených poplatků.
 3. Maximální výše bonusu činí 3 333 Kč.
 4. Doporučený klient nesmí mít otevřený účet u brokerjet dříve, než je doporučen.
 5. V případě splnění všech podmínek obdržíte bonus na svůj vypořádací účet do konce měsíce, který následuje uplunutí lhůty 6 měsíců od doporučení.
 6. Nabídka je platná pouze pro stávající klienty brokerjet
 7. Akce se vztahuje na obchodování s akciemi, ETF, warranty a certifikáty.
 8. Společnost brokerjet nemá povinnost upozornit klienta na nárok na vyplacení bonusu. Podmínkou získání bonusu je upozornění společnosti na nárok prostřednictvím emailu nebo telefonicky (viz. kontakty).


Pro získání bonusu vyplňte následující formulář.

Obchodujte na mimoburzovním trhu za 7,95 €

Nyní můžete obchodovat na mimoburzovním trhu s produkty společností Erste Bank a BNP Paribas se sníženým poplatkem ve všech objemových pásmech. Využijte této jedinečné příležitosti a poznejte produkty těchto emitentů!

VIPartner Program

Obchodujte nyní produkty našich VIPartners za snížený poplatek € 7,95 !

Základní informace

Zákazníci brokerjet mohou nyní obchodovat na mimoburzovním trhu s produkty společností Erste Bank a BNP Paribas se sníženým poplatkem € 7,95 ve všech objemových pásmech. Využijte této jedinečné příležitosti a poznejte produkty těchto emitentů!

Podmínky akce:

 • Zúčastnit se mohou pouze fyzické osoby
 • Poplatky za telefonické pokyny nejsou zahrnuty ve sníženém poplatku
 • Akce platí pro všechny produkty Erste Bank, BNP Paribas obchodované na mimoburzovním trhu

Erste Bank

Erste Bank je jedním ze 4 největších rakouských emitentů certifikátů. Díky nízkým nákladům, vysoké transparentnosti produktů a okamžité likviditě je investice do certifikátů nejen snadná, ale v porování s jinými investičními nástroji také výhodná. Ve srovnání s konkurencí nabízí Erste Bank velké množství warrantů, které mají jako podkladová aktiva investiční instrumenty obchodované na pražské burze.

BNP Paribas

BNP Paribas je jednou z největších finančních institucí v Evropě se silným zastoupením ve USA i Asii. Její strukturované produtky tak nabízí širokém možnosti investování do různých podkladových aktiv z celého světa.