Proč TraderGO?

Umožníme Vám obchodovat produkty z celého světa online v rámci jednoho obchodního účtu a za podpory odborného klientského servisu v češtině.

 1. Nejdříve DEMO
  novým klientům, kteří chtějí začít s online obchodováním, vždy dáváme možnost osahat si záludnosti finančních trhů a investičních produktů v DEMO simulaci.
 2. Žádné sliby 
  uvědomujeme si nevyzpytatelnost finančních trhů a proto neslibujeme garantované zhodnocení vašich financí. Na trhu se může stát spousta věcí, které by takové garance proměnily z hodiny na hodinu v cár papíru.
 3. Široká produktová nabídka  
  aktuálně Vám dokážeme zprostředkovat obchodování s akciemi na 36 světových burzách, obchodování komodit, měn, akciových indexů, opcí, futures, CFDs a dalších produktů. O výši peněžního vkladu přitom rozhodujete jen Vy. 

                                           
 4. Profesionální klientský servis  
  naše oddělení klientské podpory tvoří lidé s mnohaletou zkušeností s online obchodováním. Ti Vás rádi provedou prvními kroky v obchodní aplikaci a odpoví Vaše dotazy.
 5. Zpravodajství  
  naše partnerské portály investicnicentrum.cz, investicniweb.cz a tradingfloor.com poskytují unikátní investiční zpravodajství, které si navíc můžete přizpůsobit vlastním potřebám.
 6. Spolehlivá platforma  
  naše obchodní aplikace nepadá, nezamrzá a je zabezpečená. Vy sami si navíc rozhodujete z jakého zařízení se k účtu přihlásíte a jak bezpečně budete používat své přihlašovací údaje.