Základní aplikace

Jednoduchá aplikace pro běžné investory. Lehce nakoupíte a prodáte nejrůznější aktiva z celého světa.

 1. Akcie
 2. ETF, fondy, certifikáty a warranty

Používáte internetové bankovnictví? Tak to zvládnete ovládání této webové aplikace levou zadní. Podobně jako zadáváte platební příkazy na zaplacení elektřiny, mobilu a všeho dalšího, tak budete zadávat pokyny pro nákup a prodej akcií světových firem nebo různých dalších finančních produktů. Prostě ten nejjednodušší způsob, jak udělat nejen svoji první samostatnou investici v životě.

Co můžu obchodovat v této aplikaci?

Akcie na praské burze, ale i na dalších světových burzách. Pokud rozumíte finančním produktům můžete obchodovat přes tuto aplikaci i certifikáty, warranty nebo ETF. Dále nabízíme připojení na mimoburzovní trhy a možnost přímo obchodovat s velkými evropskými bankami.

Jak provést obchod?

Klikněte na “Nový pokyn” a vyhledejte požadovaný cenný papír. Nemáte vybráno? Využijte sekci “Trhy”, kde můžete sledovat a zkoumat jednotlivé akcie a další produkty.

Zadejte parametry kolik, za jakou cenu a další. Obchod poté potvrdíte SMS jako v běžném internetovém bankovnictví. Pokyn předáme na trh, kde bude vystavený a čekající na odpovídající podmínky.

Jak spustím aplikaci?

Chcete poprvé spustit svoji aplikaci? Stačí udělat pár jednoduchých kroků.

 1. Připravte si uživatelské jméno a heslo
  Při otevírání účtu a aktivaci jste si ho stanovili a měli byste ho mít ve svém emailu. Nemáte? Zavolejte nebo nám napište.
 2. Klikněte na “Přihlásit” nebo na ikonu klíče
  Najdete je vždy v pravém horním rohu kdekoli na našich stránkách.
 3. Zadejte jméno a heslo a potvrďte
  Potvrdíte kliknutím na tlačítko login. Poté byste měli vidět aplikaci v celé její kráse. Tak hurá na svůj první obchod.