4 postupy pro váš rozvoj

Proč nezůstat jen v ČR?

Na pražkou burzu rozhodně nezanevřete. Je to naše burza a obchodováním doma pomáháte české ekonomice. Na druhou stranu chcete-li investovat do nejzajímavějších odvětví a firem, budete muset i jinam. Jak začít a přitom neskočit po hlavě úplně do neznáma?

 

 

Univerzální rada neexistuje, ale přesto lze svoji investiční kariéru budovat systematicky. I zde totiž platí, že všechno má svůj čas. Obchodujete-li už nějakou dobu na Pražské burze a máte pocit, že jste si našli systém, jak sledovat své investice a nakládat s informacemi, přišel možná ten pravý čas posunout se dál. Jestli teprve začínáte, bylo by dobré rozkoukat se nejprve doma a zkusit se dostat do zmíněného stavu.

Další metou v investorském životě mohou být Německé burzy. Je to nejsilnější ekonomika Evropy a proto nabízí spoustu zajímavých příležitostí. Navíc není daleko a některé souvislosti vám budou povědomé z působení Německých společností na českém trhu. Pro ty, kteří májí lepší povědomí o jiných ekonomikách, nabízíme přístup na burzy od Norska až po Řecko.

Významnou metou jsou rozhodně trhy v USA. Tato největší studnice investičních možností na světě nabízí tisíce firem. Od notoricky známých megaspolečností, jako jsou Apple nebo Microsoft, až po malé, nadějné start-upy, které se k oněm gigantům třeba jednou zařadí. A protože je v USA kapitálový trh mnohem běžnější formou financování rozvoje společností, můžete i vy stát u zrodu těch nejúspěšnějších.

Přechod na ostatní trhy vám umožní nástroje v naší aplikaci. Více o nich naleznete ve své aplikaci. Pokud nejste naším klientem, tak si je můžete vyzkoušet v demoverzi zde.