Výpisy a konfirmace TraderGO

Obchodní aplikace TraderGO Vám umožňuje jednoduše stáhnout mnoho typů výpisů a konfirmací použitelných například jako podklad pro daňové přiznání. Výpisy je možné vygenerovat za požadované období ve formátu PDF nebo Excel. 

Výpisy TraderGO

Výpisy najdete v obchodní aplikaci TraderGO, pod záložkou Účet, Reporty. 

K dispozici je téměř dvacet různých výpisů (účtu, obchodů, dividend, úroků...). Tyto výpisy je možné exportovat dle měnového účtu a požadovaného období v PDF nebo Excel. 

 

Podklady pro daňové přiznání

Dividendy - pro daňové přiznání využijete výpis akciových dividend, které obsahují informaci o výši hrubé a čisté dividendy, resp. použité daňové sazbě. Informaci o zemi, kde byla daň stržena, najdete v detailu dividendy, symbol "i" v řádku dividendy.

Obchody - obchody s akciemi nebo deriváty je možné souhrnně exportovat dle požadovaného období a měnového účtu do excelové tabulky. Následně stačí provést sumy již uzavřených pozic. 

Náklady na obchodování - náklady na evidenci cenných papírů nebo úroky z úvěrů jsou dohledatelné v reportu Výpis z účtu nebo Úrok. Jiné náklady jako financování CFDs nebo forexové rollovery je možné nalézt v dalších samostatných výpisech.

Příchozí a odchozí platby - objem vložených a vybraných peněžních prostředků najdete v přehledu Peněžní transakce, resp. Historie peněžních transakcí. 

Výpis z účtu - všechny příchozí a odchozí platby, ale také obchodní transakce a náklady spojené s obchodováním najdete v sekci Výpis z účtu